نقاشی دیواری و گرافیتی گیم کلاب و فضاهای بازی

در این برگه تعدادی از نمونه کارهای شرکت دیوارنگار در فضاهای مرتبط با گیم را مشاهده می کنید. این نقاشی دیواری ها در بهترین گیم نت ها، اتاق گیمینگ ها و مجموعه های تفریحی سراسر کشور اجرا شده اند. برخی از این مجموعه ها عبارت اند از: شهبازی ژوپیتر مجتمع کوروش در تهران، شهربازی جزیره تیمبو در آبادان، مجموعه گیم لئو کلاب در تهران، شهربازی طلایی در آمل، مجموعه تفریحی ژوان در استان فارس، مجموعه گیم متاورس در تهران.

برای مشاوره، درخواست بازدید یا سفارش اجرا با این شماره ها در تماس باشید:

۰۲۱۲۸۴۲۱۰۷۹

۰۹۱۲۴۰۴۶۱۱۷

چه طرح هایی میشود انتخاب کرد؟

همان طور که در نمونه کارهای ما دیدید، تنوع برای انتخاب طرح در دسته بندی گیم بسیار زیاد است. می توانید اسم برند خودتان یا کلمه دلخواهتان را به شکل گرافیتی نقاشی کنید. می توانید کاراکترهای بازی های مشهور یا بازیکنان فوتبال را انتخاب کنید. همچنین میتوانید یک المان یا کارکتر که نشان دهنده روح فضا و برند شماست برای نقاشی دیواری انتخاب کنید.

قیمت ها چور محاسبه می شود؟

در ارتباط با هزینه ها به شکل مفصل در اینجا توضیح داده ایم. به صورت خلاصه نقاشی دیواری در فضای گیم نت ها و کلاب های بازی بر اساس طرح قیمت گذاری می شود. مثلا یک نقاشی از رونالدو به شکل وکتور (نقاشی تخت و ساده) روی یک دیوار ۳در۴ کم هزینه تر از یک نقاشی رئال (طبیعی) از رونالو روی دیوار ۲در۲ خواهد بود.

برای فضای من چه پیشنهادی دارید؟

نقاشی دیواری با توجه به موقعیت دیوارها، ارتفاع سقف، چیدمان، طرح و رنگ مبلمان و به صورت کلی با توجه به شرایط هر مکان، ویژگی های متفاوتی خواهد داشت. برای انتخاب بهترین سبک نقاشی و همچنین بهترین طرح با توجه به بودجه تان، می توانید ویدئوی فضا را ارسال کنید یا درخواست بازدید فضایتان را داشته باشید.

۰۹۱۲۴۰۴۶۱۱۷

چند مقاله که شاید برای شما مفید باشند:

کافه - گرافیتی و نقاشی دیواری گیم روم، اتاق بازی و گیم نت

نقاشی دیواری چگونه قیمت گذاری می شود؟ تاثیر سبک، تکنیک و کیفیت اجرای نقاشی دیواری بر قیمت اثر را در این مقاله مطالعه کنید.

بلک لایت طرح فضا - گرافیتی و نقاشی دیواری گیم روم، اتاق بازی و گیم نت

چند نکته جالب در رابطه با نقاشی بلک لایت روی دیوار

اتاق کودک بلک لایت 508x423 - گرافیتی و نقاشی دیواری گیم روم، اتاق بازی و گیم نت

درباره نقاشی دیواری شب تاب با رنگ فسفرسنت و تفاوت آن با نقاشی دیواری بلک لایت با رنگ فلورسنت بخوانید.