ارتباط قیمت با جزئیات طرح و کیفیت اجرای نقاشی دیواری

به تصویر زیر به دقت نگاه کنید. زمانی که شما یک تصویر را می‌پسندید و درخواست اجرای نقاشی دیواری دارید، با توجه به توانایی هنرمند و میزان بودجه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید، باید انتظار نتیجه‌های مختلفی را داشته باشید.

روی دیوار کافه 845x683 - رابطه قیمت نقاشی دیواری و کیفیت اجرا

اگر کار را به شرکت دیوارنگار سپرده باشید، گرافیست دیوارنگار بهترین کیفیت از طرح شما را با جزئیات کافی آماده می‌کند. با توجه به سبک طرح شما؛ پروژه به دست با تجربه‌ترین هنرمند نقاش گروه در آن سبک واگذار می‌گردد. تجهیزات به روز  و ابزار مناسب در اختیار نقاش و هنرمندان دیوارنگار قرار می‌گیرد و نتیجه یک اجرای تمیز، دقیق و با جزئیات خواهد بود.

در چنین پروژه‌هایی اولویت کارفرما دقت و کیفیت پروژه است و هزینه نسبت به طرح اعلام می‌شود. برای مشاهده لیست قیمت گذاری نقاشی دیواری و نحوه سفارش، اینجا کلیک کنید.

کافه 750x321 - رابطه قیمت نقاشی دیواری و کیفیت اجرا

تخفیف می‌خواهید؟

گاهی ممکن است شما به عنوان کارفرما محدودیت بودجه داشته باشید و تمایل داشته باشید همان طرح دلخواهتان، با مبلغی پایین‌تر اجرا شود.

در چنین مواردی معمولا همان طرح با هزینه کمتر قابل اجرا خواهد بود اما با جزئیات کمتر و البته به شکل صحیح و با حفظ تمام اصول و تناسبات اساسی.

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید تناسبات دقیقا حفظ شده ولی از جزئیات کار کاسته شده و طرح سبک‌تر نقاشی شده است.

دیواری کافی شاپ 736x684 - رابطه قیمت نقاشی دیواری و کیفیت اجرا

قیمت پایین تر هم دارم! چرا به شما سفارش بدهم؟

کاهش جزئیات نقاشی متناسب با بودجه شما تا حدی امکان پذیر است. اما گاهی شما بودجه‌ای بسیار پایین‌تر از حد طرح دارید که بهترین تصمیم در چنین مواردی تغییر طرح است. چرا که تغییر کلی طرح به یک طرح متفاوت، بهتر از اجرای غیر اصولی نقاشی اصلی توسط هنرمندی کم تجربه یا بدون تعهد است.

بنابراین کاهش قیمت نقاشی دیواری تا حدی ممکن است و بیشتر از آن، به کار صدمه خواهد زد. با مشاهده طرح‌های زیر که به شکلی غیر اصولی نقاشی شده‌‌اند متوجه این موضوع خواهید شد.

images 4 495x400 - رابطه قیمت نقاشی دیواری و کیفیت اجرا
2128a49900ed3b3ee43355841d8c2208 495x400 - رابطه قیمت نقاشی دیواری و کیفیت اجرا

در اینجا تعدادی از نمونه کارهای شرکت دیوارنگار را در مقایسه با طرح اولیه مشاهده می‌کنید:

(بخش دارای لوگو، نقاشی دیواری و بخش بدون لوگوی تصاویر، طرح اصلی است)