اخطاریه

مهلت ثبت نام تمام شد.
امکان ثبت نام وجود ندارد.
ظرفیت باقی مانده: ۰ نفر.

برگزاری نخستین کارگاه آموزشی نقاشی دیواری در تیر ماه ۱۳۹۸ با ظرفیت محدود.

کارگاه پیش رو دارای دو بخش آموزش تئوری و عملی است. هنرجو پس از آموزش مختصر تئوریک شروع به کار عملی کرده و با هدایت مربی، از نزدیک و به صورت واقعی با اجرای کار دیوارنگاری آشنا خواهد شد و حداقل یک اجرا روی دیوار را شروع کرده و با همراهی مرحله به مرحله مربی، آن را به اتمام خواهد رساند.

سرفصل‌های آموزشی ورکشاپ نقاشی دیواری:

 • بخش طراحی:

  ۱٫ آموزش انتخاب طرح مناسب، ۲٫ آموزش طراحی روی کاغذ ۳٫ آشنایی با نرم افزارهای مختلف جهت طراحی کامپیوتری

 • بخش آشنایی با ابزار و لوازم نقاشی:

  ۱٫معرفی انواع رنگ‌ها و برندهای موجود در بازار کشور ۲٫آشنایی، مشاهده و استفاده از ابزارهای مختلف (انوع قلم‌موهای ساختمانی و هنری، رول و غلتک، کمپرسور، پیستوله و ایربراش)

 • بخش اجرای نقاشی روی دیوار: 

  ۱٫ آموزش انواع روش‌های اجرای نقاشی روی دیوار به صورت عملی. ۲٫آموزش و شناخت جنس‌های مختلف زیرکار (آجر، سیمان، گچ، شیشه، چوب و…)

 • ایمنی در کار نقاشی دیواری: 

  ۱٫آشنایی با خطرات کار نقاشی دیواری ۲٫آموزش روش‌های پیشگیری از خطرات احتمالی و بیماری‌ها

 • تیم سازی و ورود به بازارکار:

  ۱٫آشنایی با نکات مهم تیم سازی ۲٫امکان تیم سازی با سایر هنرجوها ۳٫امکان همکاری با شرکت دیوارنگار ۴٫بحث و توفان فکری در رابطه با ورود به بازار کار.

کارگاه پیش رو در سه جلسه در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه، دهم، یازدهم و دوازدهم تیرماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۵ در سرای محله مرتضوی، واقع در تهران، خیابان مرتضوی، بعد از خیابان کارون برگزار خواهد شد و با توجه به ظرفیت بسیار محدود، مشخصاً اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده باشند.

هزینه شرکت در این ورکشاب ۹۰۰ (نهصد) هزار تومان است. تمام ابزارها و رنگ‌های مورد نیاز (به علاوه پذیرایی میان وعده و ناهار) توسط دیوارنگار تهیه شده و در اختیار هنرجوها قرار خواهد گرفت و نیازی به همراه آوردن هیچ وسیله ای توسط هنرجو نخواهد بود.

جهت ثبت نام نهایی، پس از واریز مبلغ نه میلیون ریال (۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال)‌ به شماره کارت زیر و تکمیل فرم پیش رو، تصویر فیش واریزی را از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره همراه ۰۹۱۹۵۷۵۲۵۱۷ ارسال بفرمایید.

نقاشی دیواری 300x161 - ثبت نام نهایی ورکشاپ دیوارنگار

ثبت نام نهایی ورکشاپ دیوارنگار